جدیدترین طرحهای کناف سقف پذیرایی | سقف دکوراتیو نشیمن

یکی از مهمترین المان‌ها در دکوراسیون داخلی سقف است که کناف سقف پذیرایی در راس آن قرار دارد. بسیار از صاحبخانه‌ها بیشتر به مبلمان و فرش و رنگ دیوار و کفپوش و وسایل دکوری توجه میکنند و از طراحی سقف غافل میشوند. اما بهتر است بدانید کسانی که وارد خانه میشوند اولین چیزی که به چشمشان می‌آید سقف است، پس داشتن سقف پذیرایی مدرن و زیبا میتواند بسیار موثر باشد. در این مطلب اطلاعاتی در مورد کناف سقف پذیرایی را با هم مرور میکنیم.  

 

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن photo_2017-09-10_16-25-09.jpg است

 

طراحی و اجرای کناف در سقف پذیرایی

یکی از بهترین و محبوب‌ترین گزینه‌ها برای طراحی سقف استفاده از روکش‌های کناف است. کناف با توجه به متراژ سقف امکان اجرای شکل‌های مختلف دایره‌ای، مربعی و انواع شکل‌های مورب فانتزی را به شما میدهد.

قبل از طراحی سقف پذیرایی باید به نکاتی توجه کنید. طرح‌های سقف پذیرایی با سقف حمام و آشپزخانه و اتاق تفاوت دارد و معولا از طرح‌های ساده و رسمی استفاده میشود.

یکی از فاکتورهای مهم برای کناف پذیرایی ارتفاع سقف تا کف زمین است. داشتن سقفی کوتاه اجرای کناف را غیرممکن میکند و با داشتن ارتفاع مناسب و بلند میتوان انواع طرح‌های سقف را اجرا کرد.  

بازسازی سقف پذیرایی

هزینه اجرای کناف سقف پذیرایی

یکی از سوالاتی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که قیمت طراحی و اجرای کناف چقدر است؟

ابتدا طرح مورد نظر خود را انتخاب میکنید که میتواند طرح های مربعی،مستطیلی یا دایره باشد سپس با توجه به متراژ سقف و نوع متریال مورد استفاده هزینه تعیین میشود. معمولا قیمت اجرای توسط تیم پرهام دکور در حدود ۸۰ هزارتومان خواهد شد.

نکته: متریال مورد استفاده برای ساخت سقف در دو نوع متفرقه( با کیفیت پایین و ارزانتر) و کناف ایران (برند رسمی کناف در ایران) انجام میشود.  

بازسازی سقف و اجرای سقف مربع

 

جهت اجرای انواع سقف کاذب ، کناف ، سی ان سی و پی وی سی ، با ما تماس بگیرید.

به اشتراک گذاری این مقاله

نویسنده : پرهام کناف

نویسنده : پرهام کناف

با بیش از 20 سال سابقه طراحی و اجرای انواع سقف کاذب و کناف