طراحی سقف کاذب ساده – ارزان ترین سقف کاذب

اگر خانه‌تان دارای سقفی ساده و بدون هیچ مدلی باشد و تنها به گچبری های ساده اکتفا بکنید، سقف به شما حس زندانی شدن در قفس را القا میکند. اما شما میتوانید حتی با انتخاب یک سقف کاذب ساده با کمترین هزینه موجب جذابیت و روح بخشی به فضای خانه‌ی خود شوید.

سقف کاذب ارزان

این موضوع را در نظر داشته باشید اگر روزی برای مثال از فرش خانه تان دلزده شده‌اید میتوانید به راحتی آن را عوض کنید. اما این موضوع در رابطه با سقف صدق نمیکند، بنابراین خوب است در انتخاب سقف بسیار دقت کنید و در هزینه کردن برای طراحی و اجرای سقف کاذب چندان سخت نگیرید چون بازسازی مجدد و تغییر آن ممکن است مشکلات زیادی را در منزل شما به وجود آورد.

سقف کاذب ساده در پذیرایی

یکی از کارایی های سقف کاذب ساده این است که موجب قسمت بندی و تفکیک هر بخش خانه میشود، بطور مثال از اینکه سقف آشپزخانه و پذیرایی بصورت یکنواخت به یکدیگر متصل باشند جلوگیری میکند. همچنین پیشنهاد میکنیم بجای استفاده از لوسترهای سنگین و لامپ های دیواری از نورمخفی های نواری استفاده کنید تا علاوه بر بالا بردن روشنایی خانه، نمایی لوکس و زیبا به سقف خود بدهید.

میخواهید تاثیرات شگفت انگیز سقف کاذب در زیبایی دکوراسیون داخلی را بدانید؟؟

یک ایده خوب برای سقف، طراحی سقف کاذب دایره ای شکل بالای میز ناهارخوری دایره ای شکل و منطبق شدن مرکز دو دایره به یکدیگر میباشد. انتخاب یک چراغ آویز با کلاهک گرد میتواند جذابیت بیشتری به این بخش از فضای خانه دهد.

سقف کاذب دایره ای

به اشتراک گذاری این مقاله

نویسنده : پرهام کناف

نویسنده : پرهام کناف

با بیش از 20 سال سابقه طراحی و اجرای انواع سقف کاذب و کناف