سقف کناف

سقف کناف نوعی سقف آکوستیک و عایق دما است که از گچ ساخته شده و امکان طراحی و اجرای انواع اشکال جذاب و نورپردازی‌های چشم نواز را دارد. این سقف توسط سازه‌هایی به سقف اصلی محکم شده و معلق میشود، همچنین نصب آن بسیار سریع و آسان است. سقف کناف یکی از مدل‌های مختلف از سقف کاذب می باشد که امروزه بین عموم مردم از محبوبیت خاصی برخوردار است، زیرا از نظر زیبایی شناسی جلوه ویژه‌ای به دکوراسیون داخلی منزل یا محل کار شما میدهد. نیروی محرکه‌ای که باعث موفقیت این سقف در دنیا شده است تبدیل ایده‌های خلاقانه طراحان سقف به واقعیت است

مزایای استفاده:

  • عدم دسترسی به تاسیسات
  • تعمیر کردن آن بسیار آسان است.
  • در برابر فشار یا زلزله مقاوم می باشد.
  • در برابر آتش مقاوم می باشد.
  • سرعت اجرای آن در برابر گچ بسیار بالا می باشد.
  • هزینه‌ی کم
  • بازتاب نور و افزایش روشنایی

بسیاری از انسان‌ها در طراحی دکوراسیون منزل خود دارای وسواس بیش از حدی می‌باشند، مثلا مبلمان چه رنگی باشد؟ فرش چه رنگی باشد؟ اما اگر همین وسواس را برای سقف منزل خود داشتند شرایط زندگی خیلی بهتر میشد. سقف کناف و مدل های مختلفی که دارد در تزیین سقف خانه نقش مهمی دارد.

همانطور که میدانید در سقف پذیرایی کناف بیشتر اجرا میشود. درنتیجه در طراحی سقف باید به اندازه و هماهنگی آن با دیزاین پذیرایی توجه شود. نکته جالب در مورد این سقف‌ها این است که موجب بوهای نامطبوع در فضای پذیرایی و پایداری هوای آن میشود.

طراحی و اجرای سقف کناف

نصب سقف کناف نیاز به افراد ماهر دارد تا عملیات نصب با دقت کافی مدیریت بشود، در غیر این صورت موجب اشتباهاتی در نصب می شود که ضررهایی را به مشتری وارد می کند. مانند موج دار شدن سقف عدم توازن و اندازه در سقف.

قیمت سقف کناف

هزینه اجرا با توجه به متراژ تعیین میشود. نوع کناف و سازه‌‌ها و جنس آنها نیز در تعیین قیمت نقش موثری دارد.

پروژه‌های انجام شده توسط پرهام دکور مدام در حال تغییر و توسعه است تا بتوانیم با توجه به نیازهای مشتری اندازه، شکل، رنگ و نورپردازی‌های مختلف را به بهترین نحو طراحی و اجرا کنیم.

میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان خبره ی ما یعنی پرهام دکور این کار را برای شما با دقت کافی انجام بدهند، با یک تماس کار خود راحت کنید.

فروش سقف کاذب .

به اشتراک گذاری این مقاله

نویسنده : پرهام کناف

نویسنده : پرهام کناف

با بیش از 20 سال سابقه طراحی و اجرای انواع سقف کاذب و کناف