سقف کناف

سقف کناف

در مقالات قبل توضیح دادیم که کناف چیست و از چه مزایایی نسبت به رابیتس برخوردار می باشد.

همانطور که میدانید در طراحی دکوراسیون، نقش سقف و تزیین مربوط به آن بسیار مهم است و طراحی سقف تاثیر بسزایی در چیدمان فضای داخلی منزل دارد. از گذشته تا به امروز طراحان داخلی منزل و معماران از گچبری سقف و استفاده از رنگ های مناسب برای جذابیت طرح خود استفاده می کردند. امروزه کناف سقف در بسیاری از ساختمان ها جای گچبری سقف را گرفته است.

این محصولات یکی از مهم ترین بخش های طراحی و ساخت داخلی خانه ها می باشند که اگر به درستی اجرا شود می تواند به زیبایی محیط داخلی کمک بسیار زیادی کند. در ادامه قصد داریم شما را با انواع سبک آن آشنا کنیم.

انواع طرح و سبک سقف کناف:

۱-سبک مدرن:
در این سبک از طرح های با خطوط صاف و گوشه دار مانند مستطیل استفاده می شود.

سقف کناف

۲-سبک کلاسیک:
در این سبک از اشکال منحنی مانند دایره استفاده می شود.

سقف کناف

سقف های آسمان مجازی:

یکی از سقف های فانتزی پر طرفدار سقف های آسمان مجازی میباشند ، که فضای سبز گیاهان و یا درختان و آسمان را به نمایش میگذارد ، که باعث القای محیط بیرون برای ما میشود.

سقف کاذب آسمان مجازی

سقف های معرق:

این نوع سقف ها با تایل های معرق سی ان سی در طرح های مختلف  و یا به صورت ۶۰*۶۰ به کار گرفته میشود و به دلیل مقاومت آن ها در برابر رطوبت استفاده از ان در مکان های مرطوب مناسب میباشد.

سقف کناف جهت اتاق پذیرایی:

بیشترین جلوه سقف کناف مربوط به اتاق پذیرایی است و مرکز این اتاق برای اجرای کناف انتخاب می شود. نکته قابل توجه در اجرای سقف این است که حتما باید توسط متخصصین مجرب انجام شود در غیر این صورت هرگونه نقصان مانند ترک، عدم توازن و هم ترازی و … ممکن است به علت تحمل وزن کناف به وجود بیاید.

سقف کناف

سقف کناف جهت سایر اتاق ها، پارکینگ و سرویس ها:
از کناف سقف می توانید در قسمت های مختلف منزل استفاده کنید و این مدل تزیین سقف کم هزینه و مقرون به صرفه می باشد.

سقف کناف

به اشتراک گذاری این مقاله

نویسنده : پرهام کناف

نویسنده : پرهام کناف

با بیش از 20 سال سابقه طراحی و اجرای انواع سقف کاذب و کناف