چند ایده‌ی طراحی سقف برای بازسازی خانه

راه های زیادی برای برجسته نشان دادن یک اتاق وجود دارد که یکی از انها تمرکز روی سقف اتاق است در زیر چندین ایده‌ی طراحی سقف جالب و جذاب را میبینید.

راه های زیادی برای برجسته نشان دادن یک اتاق وجود دارد که یکی از انها تمرکز روی سقف اتاق است در زیر چند ایده‌ی طراحی سقف جالب و جذاب را میبینید.

تعادل جغرافیایی باعث ایجاد ظرافت چشمگیری میشود که هنوز که هنوزه بسیاری از  طراح ها را به چالش میکشد. برای فرض مثال ریچارد هالبرگ برای طراحی این سقف چوبی از خانه ی خود در کالیفرنیا با تاثیراتی از  مراکش و اسپانیا الهام گرفته است.

 

طراحی سقف با چوب

 

این سقف های کاشی کاری شده نیز الهام گرفته از داستان های عاشقانه هستند.

سقف این اشپزخانه توجه زیادی را با کاشی های فوق العاده ی خود جلب میکند که الهام گرفته از ایستگاه های متروی پاریس میباشد که توسط ویلیام استوارت و گالری دیزاین طراحی شده است که ادعا دارند این سقف باعث ایجاد جذب و علاقه در دوران معاصر میشود.

 

چندین ایده‌ی طراحی سقف

 

تماشای نور آسمان از اتاق خواب

رویای بسیاری از ما انسانها تماشای ستاره ها از اتاق خوابمان است حتی تماشای این عکس به شما حس خواستن دیدن نور اسمان از روی تخت خوابتان را میدهد هیچ چیز بهتر از درخشیدن ستارگان در شب پشت شیشه ی اتاقتان شمارا به ارامی به خوابی عمیق و زیبا فرو نمیبرد.

 

چندین ایده‌ی طراحی سقف

 

یا سقف های الماس شکل صاحب خانه ای که در شکل زیر میبینید در صنعت فشن و مد کار میکند برای اینکه احساس کند در شهر به این شلوغی در فضای بازتر و بزرگتری قرار گرفته است راه حلی فوق العاده پیدا کرد.

او میگفت برای اینکه ارتفاع و شعاع ستون های سقف بسیار کم بود ما از مفهوم کلی و یا تصور الماس شکل الهام گرفتیم.

چندین ایده‌ی طراحی سقف

 

علی رقم کم توجهی بسیاری از مردم طراحی سقف ها تاثیر شگرفی در زیبایی خانه و اتاق دارد و شما میتوانید ایده ها و این خلاقیت را با بیشتر نگاه کردن به بالا سر خود به دست اورید.

امیدوارم مشاهده خواندن این مقاله که شامل چند ایده‌ی طراحی سقف برای بازسازی خانه است برای شما جالب بوده باشد.

 

به اشتراک گذاری این مقاله

نویسنده : پرهام کناف

نویسنده : پرهام کناف

با بیش از 20 سال سابقه طراحی و اجرای انواع سقف کاذب و کناف